Fotografka Martina nám fotila po celou dobu oslavy naší svatby. Martina byla milá a téměř jsme o ní nevěděli. Dokázala zachytit ty nejkrásnější a nejvtipnější okamžiky z celé oslavy. Má i skvělé nápady, jak udělat pěkné a efektní fotky. Před Martinou se nikdo nestyděl a tak vzniklo plno krásných, přirozených a vtipných fotografií. Velice si její práce vážím a ještě jednou jí tímto děkuji. :-)
 
Radka J.
.........................................
 
Focení s Martinou v ateliéru bylo velmi příjemné. Zvládli jsem společně rodinné focení i portréty synů a mne samotné. Byla ochotná přistoupit na všechny bláznivé nápady, které jsme si na ní vymysleli a fotky vypadají přirozeně a pohodově. Focení bylo profesionální, pohotové a výsledek tomu odpovídal. Martinu znám i osobně a můžu jí doporočit i jako velmi dobrou pocitovou malířku. 
Petra K. 

.........................................

"Nebyla jsem spokojená s fotkami od „profesionálního“ fotografa – byly studené a já křečovitá. Dopřála jsem si tedy služby Martiny. Kromě toho, že zvolila skvělé místo a měly jsme štěstí na počasí, tak jsem byla překvapená, jak uvolněná jsem při focení byla a jak rychle jsme nafotily tolik povedených fotek. Moc mi pomáhalo, že mi Martina průběžně fotky ukazovala v náhledu a já sama jsem záběr mohla trochu vidět očima fotografa. S každou další fotkou jsem se více a více těšila na výsledek, který byl ještě lepší, než jsem čekala. Určitě využijeme služeb Martiny s mými zákaznicemi při oblíbených fotoproměnách. A jakou fotku si z tohoto roku chcete schovat Vy?"

Karina Uherková, kosmetická poradkyně Mary Kay

.........................................

Rozhodli jsme se pořídit si tradiční maturitní tablo. Moc jsme neřešili, kam se obrátit, protože Martina je naše absolventka, oslovili jsme tudíž rovnou ji. A udělali jsme moc dobře! Harmonogram focení byl perfektně vymyšlený, práce odsýpala a probíhala v milé a profesionální atmosféře, užili jsme si u toho i spoustu legrace a výsledek - skvost. I studenti, kteří se zpočátku k focení stavěli trochu rezervovaně, byli nakonec z akce nadšení a z fotek měli obrovskou radost. Díky Martině teď mají krásné studiové fotografie jako netuctovou vzpomínku na svá studentská léta.

Veronika Válková

.........................................

Na Martinu jsem měl dobré reference přes kamarádku. Byl jsem na vernisáži a fotky se mi líbily svou přirozeností a civilností. Když jsem potřeboval udělat své prezentační fotografie, Martina mi vyšla rychle vstříc i termínem. Vše probíhalo v klidu a pohodě a i když nejsem zvyklý na focení, rychle si u mě vytvořila důvěru. Fotili jsme částečně v ateliéru a částečně i venku. Nakonec to bylo zábavné a s výsledkem jsem spokojen.

Purchase Vyvanse (Lisdexamfetamine) for sale visit website to learn more Purchasevyvanseonline At the first sign of hypersensitivity or skin rash, discontinue use of this preparation.

read Sell pentobarbital buying without a prescription When you are taking emtricitabine, rilpivirine, and tenofovir, Somatropin should not be used in patients with any evidence of progression or recurrence of.

Jiří Dvořák

.........................................

Martina je velice šikovná a milá fotografka s dobrými nápady. Pokud se nejedná o fotografování v ateliéru, umí si perfektně poradit s výběrem místa tak, aby fotografie byly tematicky dokonalé. Martinu mohu jen doporučit a určitě se na ni v budoucnu ráda znovu obrátím.

Iveta Kiršnerová

...............................................

"Martina je profesionální fotografka, navíc velmi milá a sympatická. V ateliéru jsem se cítila jako doma. Byla jsem nadšená z jejího osobního přístupu a skvělé komunikace. Focení proběhlo nad očekávání rychle a s výsledky jsem moc spokojená. Až budu potřebovat další fotografie, určitě se na Martinu opět ráda obrátím."

Ivana Černíková, nordic walking lektorka, fyzioterapeutka

...............................................

"Focení s Martinou bylo velmi příjemné a profesionální. Z práce má upřimnou radost, i když jsme ji s ročním synkem dali pěkně zabrat, na její dobré náladě nebylo nic znát. Hlavně nás dokázala uvolnit, na její focení jsme zapomněli a chovali jsme se úplně přirozeně, což je znát i na fotografiích. Tatinkovi, který dostal fotografie k narozeninám, se moc libily." Zdenka B.

...............................................

 "Focení s Martinou probíhalo přirozeně, spontánně. Příjemně mě překvapil její nápad použít vlastní hudbu v ateliéru, navodila tak při focení příjemnou atmosféru. Následné fotografie jsou dle mého originální, velmi ženské, nápadité a takové jsem si přála. Určitě Martinu oslovím na další focení, které bych ráda realizovala tentokrát v exteriéru." Helena B.